Szpitalna Akademia Wiedzy

Budujemy świadomy, współodpowiedzialny i zaangażowany personel

Zarejestruj

1. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, stanowisko służbowe, miejsce zatrudnienia, numer telefonu, adres e-mail spółce DF finanse sp. z o.o., Aleja Śląska 1, 54 – 118 Wrocław w celu zainicjowania kontaktu w kontekście przekazania oferty ubezpieczeniowej, w tym ofert ubezpieczeniowych dostępnych na stronie: www.medinsurance.dfinanse.pl
2. Oświadczam, że wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny na podany przeze mnie numer telefonu w celu marketingu usług własnych oraz przeprowadzania badań satysfakcji z usług Supra Brokers S.A. we Wrocławiu. Niniejsza zgoda może być w każdym czasie cofnięta, w tym celu należy wysłać informacje na adres: centrala@suprabrokers.pl.
3. Oświadczam, że wyrażam zgodę na kontakt drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail w celu marketingu usług własnych oraz przeprowadzania badań satysfakcji z usług Supra Brokers S.A. we Wrocławiu. Niniejsza zgoda może być w każdym czasie cofnięta, w tym celu należy wysłać informacje na adres: centrala@suprabrokers.pl.